...
Hakkımızda

Çatı şirketimiz Apec Çelik ile çelik sektöründeki 15 yıllık deneyimimizi, sürdürülebilir ve minimal tasarımlara dönüştürüyoruz. Apec’ten aldığımız ileri mühendislik ve yüksek üretim kapasitesi gücüyle, Nomas Tiny House olarak trend ve inovatif yaşam alanları yaratıyoruz.

Nomas, ismini Türkçe’de “göçebe” anlamına gelen nomad kelimesinden; ilhamını ise bir lokasyona bağlı kalmadan, kalıplara sıkışmadan, dilediği yerde yaşamayı seçen özgür ve bağımsız ruhlardan alıyor.

 

  • Lokasyon bağımsız, minimal ve kişiselleştirilebilir yaşam ve deneyim alanları sunan Nomas Tiny House’lar, uzman mühendis ve tasarım ekiplerimiz tarafından ileri teknolojimizle ve yüksek kalite prensiplerimizle üretiliyor.
  • Farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun şekilde tasarlayıp ürettiğimiz modellerimiz arasından seçim yapabileceğiniz gibi, hayallerinizdeki tiny house’a sahip olmanız için, tasarım ve üretim süreçlerini birlikte planlayabiliriz.
  • Nomas Tiny House olarak anahtar teslim projelerimizin yanı sıra, yüksek üretim kapasitemiz sayesinde, üretici firmaların da şase (çelik karkas) üretimi ve tedariği konusunda iş ortağıyız.

...